3 typy osobowości, których należy unikać w pracy

Opublikowano: 17. 3. 2021
3 typy osobowości, których należy unikać w pracy

Czy kiedykolwiek musiałeś pracować z kimś, kto kłamie, oszukuje i zawsze przytakuje wszystko? Czy zdarzyło ci się, że ufałeś koledze i myślałeś, że go znasz, a potem poczułeś się oszukany? Pomożemy Ci je odkryć za pomocą specjalnych cech osobowości, a dzięki nim szybko je zidentyfikujesz.

„Głodny” kolega

Jedną z kluczowych zmagań w miejscu pracy jest pragnienie władzy i statusu. Może urodzić się kobietą i ubierać się jak kobieta, ale nie ma w niej nic kobiecego. Za swoją ładną fasadą jest przebiegły i manipulujący, doskonały w tworzeniu sieci kontaktów w biurze. Wybiera najkorzystniejszą osobę w firmie, a następnie eliminuje wszystkich konkurentów. Następnie będzie stopniowo wspinać się wyżej, podczas gdy osoba na szczycie błogo patrzy na swojego podwładnego i nie ma pojęcia o jej zabawach.

Koktajl biurowy

Tęskni za pozycją, władzą i autorytetem nad innymi. Ale ponieważ zwykle nie jest szczególnie utalentowany, polega na „mądrzejszych”, aby dostać się tam, gdzie idzie. On jest mistrzem smoothie, ale nie daj się zwieść. Znasz go, bo po prostu nic nie robi; po prostu mówi do wszystkiego. Pod swoim doskonałym wyglądem boi się i zazdrości prawdziwie „męskich” mężczyzn, więc zamiast niczego otaczają go kobiety zorientowane na mężczyzn i dobrzy pracownicy. Idealne kobiety to kobiety, które mają zdrową równowagę między energią żeńską i męską i są bardzo zdolne. Służą jego celom, ponieważ wykonają za niego swoją pracę.

Leniwy pracownik

Przychodzi do pracy dobrze ubrana, ale jest tam tylko po to, by znaleźć kogoś, kto dla niej będzie pracował. Jest niezwykle egocentryczna, koncentruje się na wykwalifikowanej koleżance, która uczyni ich stałymi niewolnikami, aby mogła uniknąć bardziej złożonych zadań w pracy. Chociaż mogła teraz pracować dla dyrektora generalnego lub dyrektora generalnego, tak naprawdę jej zamiarem jest skierowanie go do jej legowiska. Zwłaszcza mężczyźni: jeśli zobaczysz, że nadchodzi: uciekaj!HitPraca.pl - oferty pracy
HitPraca.pl
Razem tworzymy rynek pracy