Tester automatyzujący w JAVA
Częstochowa

Opis stanowiska

Nasze Centrum Kompetencyjne Testing jest jednym z największych ośrodków testowych w Polsce. Aktualnie poszukujemy doświadczonych testerów automatyzujących w JAVA do poniższych projektów:

  • Testowanie back-end'u w projekcie aplikacji pisanej w C++, która ma na celu minimalizowanie ryzyk straty na giełdzie. Testy pisane w JAVA 8, ale mile widziana jest też znajomość baz danych, Maven, Kafka, Jenkins czy protokołów HTTP
  • Testowanie back-end'u w rozwijanej aplikacji z sprzedażowej, umożliwiającej prezentowanie danych dotyczących m. in. statystyk sprzedaży, magazynów, logistyki. W tym projekcie QA będzie dodatkowo planował, przeprowadzał oraz analizował wyników z testów wydajnościowych
  • Testy centralnego systemu przechowywania i przesyłania danych - automatyzacja baz danych i powiązanych systemów (Oracle, Tibco)
  • Od kandydatów oczekujemy min. 4 lat doświadczenia w automatyzacji testów z wykorzystaniem JAVA oraz bardzo dobrej znajomości języka angielskiego.

    Twoje zadania
  • Tworzenie i utrzymanie testów automatycznych
  • Tworzenie i rozwój frameworka testowego
  • Automatyczne testy UI w aplikacji webowej z wykorzystaniem różnych technologii w zależnośći od projektu
  • Automatyczne testy mikroserwisów restowych z wykorzystaniem Junit5, SpringBoot, Gradle
  • Poprawa błędów w testach
  • Stała współpraca z zespołem developerskim i devopsowym
  • Informacje:
    Firma: SII
    Lokalizacja: Częstochowa, Silesian Voivodeship, Polska
    Praca na stanowisku: Tester automatyzujący w JAVA
    Dodano: 22. 11. 2020
    Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach