Technolog przetwórstwa mięsnego
- Czechowice-Dziedzice, Silesian Voivodeship

NobleYou Sp. z o. o. to nowa firma na polskim rynku rekrutacyjnym, specjalizująca się w rekrutacji pracowników na stanowiska specjalistyczne oraz kierownicze, średniego i wyższego szczebla. Świadczymy także kompleksowe usługi rozwoju personalnego, takie jak coaching zawodowy czy Assessment i Development Center.

Naszą misją jest łączenie dobrych praktyk i standardów rekrutacyjnych, z nowoczesnymi narzędziami, a także wiedzą psychologiczną i biznesową.

Aktualnie dla naszego Klienta – lidera w branży mięsnej – poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Pszczyna / Goczałkowice

Opis stanowiska:

• Praca nad opracowywaniem i wdrażaniem nowych wyrobów oraz doskonalenie wyrobów już istniejących
• Tworzenie dokumentacji technologicznej (receptury, składy na etykiety, instrukcje technologiczne, itp. )
• Praca przy bieżącej kontroli jakości produkcji
• Wykonywanie i koordynowanie prac związanych z zapewnieniem właściwego procesu technologicznego
• Ustalanie parametrów procesów technologicznych oraz ich nadzorowanie oraz kontrolowanie w procesie produkcji
• Analiza efektywności oraz optymalizacja parametrów procesu produkcyjnego pod kątem jakości produktu, wydajności procesu i obniżania kosztów wytwarzania

Wymagania:

• Minimum 2 – letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży mięsnej – warunek konieczny
• Wykształcenie wyższe – preferowana Technologia żywności
• Znajomość polskiego i unijnego prawa żywnościowego
• Praktyczna znajomość pakietu MS Office
• Umiejętność pracy w zespole
• Książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych
• Zdolności organizacyjne, rzetelność, odpowiedzialność
• Umiejętność pracy pod presją czasu
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym (występuje, gdy zachodzi taka potrzeba)

Nasz Klient oferuje:

• Pracę w stabilnej firmie w oparciu o umowę o pracę
• Zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia
• Pakiet benefitów: karta OK System, ubezpieczenie grupowe, bezpłatne posiłki, program płatnych poleceń pracowniczych

NobleYou posiada Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 16 795.

Zgoda na Przetwarzanie Danych Osobowych
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb bieżących i przyszłych procesów: rekrutacji, doradztwa personalnego oraz pośrednictwa pracy prowadzonych przez NobleYou Sp. z o. o. na rzecz klientów, a także na przekazywanie moich danych do klientów wskazanego wyżej podmiotu w związku z realizowanymi przez NobleYou Sp. z o. o. procesami: rekrutacji, doradztwa personalnego oraz pośrednictwa pracy. ”

W związku z obowiązującymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych tj. Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku, jak również treścią Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że:
1. Administratorem danych osobowych jest NobleYou Sp. z o. o. z siedzibą w Katowicach 40-114, przy ul. Ściegiennego 3 (KRS 0000542888, NIP: 6312656274, REGON 360756265)
2. Powyższe dane osobowe przetwarzane będą – w zależności od udzielonych przez Panią/Pana zgód – w celu udziału w aktualnej rekrutacji, na poczet przyszłych rekrutacji prowadzonych przez NobleYou Sp. z o. o. na rzecz jego usługobiorców (klientów) lub otrzymywania newslettera od NobleYou Sp. z o. o. (podstawa prawna przetwarzania: art. 6 ust. 1 pkt a) RODO).
3. Podanie powyższych danych osobowych nie jest wymogiem ustawowym, umownym lub warunkiem zawarcia umowy. Nie jest Pan/Pani zobowiązany/a do podania powyższych danych osobowych, jednak brak ich podania uniemożliwi realizacje ww. celu.
4. Posiada Pan/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych, w tym otrzymania ich kopii i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, jeśli została udzielona. Wycofanie zgody nie wpływa jednak na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem; oświadczenie o cofnięciu zgody na przetwarzanie danych osobowych należy złożyć w siedzibie NobleYou Sp. z o. o. lub przesłać na adres mailowy odo[at]nobleyou. pl. Cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych skutkuje brakiem możliwości realizacji ww. celów przetwarzania;
5. Dane osobowe są udostępniane przez NobleYou Sp. z o. o. upoważnionym pracownikom i osobom współpracującym z NobleYou
Sp. z o. o. na podstawie umów cywilnoprawnych, jak również usługobiorcom (klientom) NobleYou Sp. z o. o. , dla których NobleYou
Sp. z o. o. świadczy usługę rekrutacji stałych;
6. Wszelkie pytania dotyczące ochrony danych osobowych oraz realizacje przysługujących praw, prosimy kierować na adres odo[at]nobleyou. pl;
7. W zależności od udzielonej zgody, dane osobowe będą przetwarzane przez czas prowadzenia aktualnej rekrutacji, bądź jeśli zgoda została wyrażona na poczet przyszłych rekrutacji – do czasu zakończenia wszelkich rekrutacji prowadzonych przez NobleYou Sp. z o. o. oraz przez okres wydawania newslettera lub wyrażenia przez Panią/Pana sprzeciwu. W przypadku wniesienia sprzeciwu, NobleYou Sp. z o. o. przestanie przetwarzać Pani/Pana dane w ww. celu, chyba że będzie w stanie wykazać, że w stosunku do tych danych istnieją ważne prawnie uzasadnione podstawy, które są nadrzędne wobec Pana/Pani interesów, praw i wolności, lub niezbędne do ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń;
8. Nie przekazujemy Pani/Pana danych poza teren Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz do organizacji międzynarodowych;
9. Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu;
10. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie ww. danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Informacje:
Firma: NobleYou Sp. z o.o.
Lokalizacja: Pszczyna, Śląskie
Praca na stanowisku: Technolog przetwórstwa mięsnego
Dodano: 27. 11. 2020
Pszczyna - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach