Stażysta w dziale projektowania / wycen
- Krakow, Lesser Poland Voivodeship

(instalacje elektryczne i fotowoltaiczne)

Główne obowiązki na tym stanowisku:
- Wyceny instalacji elektrycznych i fotowoltaicznych;
- Projektowanie instalacji fotowoltaicznych;
- Uczestnictwo w przygotowaniu ofert handlowych;
-Pomoc w przygotowaniu dokumentacji technicznej i finansowej dla klientów;
- Pomoc w przygotowaniu materiałów marketingowych;
- Komunikacja z klientami, dostawcami i podwykonawcami.

Wymagania:
- Podstawy elektrotechniki, umiejętność czytania schematów elektrycznych;
- Znajomość budownictwa ogólnego;
- Bardzo dobra organizacja własnej pracy, samodzielność myślenia i działania;
- Orientacja na cele i umiejętność szybkiego uczenia się;

Doświadczenie w pracy przy projektowaniu bądź budowie instalacji fotowoltaicznych i elektrycznych – mile widziane.

Dla zatrudnionych oferujemy:
Możliwość płatnego stażu na etat lub pół etatu we współpracy z biurami pośrednictwa (wiek do 29 lat - wymagania biur pośrednictwa);
- Możliwość dłuższej współpracy po zakończeniu stażu.

Kontakt: e-mail: @ telefon: 510132916

Informacje:
Firma: 510132916
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Praca na stanowisku: Stażysta w dziale projektowania / wycen
Dodano: 4. 12. 2020
Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach