Specjalista w dziale Master Data
Częstochowa

. buttontext3ff74ec8b95485fc a{ border: 1px solid transparent; }. buttontext3ff74ec8b95485fc a:focus{ border: 1px dashed #00abe7 !important; outline: none !important; }

Work at the forefront of automotive innovation with ZF,
one of the world’s leading automotive suppliers.

Specjalista w dziale Master Data (Administracji Danymi Podstawowymi)

Req ID 10474 Czestochowa, Poland

Obowiązki:

• Zarządzanie danymi kont klientów i dostawców w systemach ERP;

• Samodzielne procesowanie codziennych zapytań i wniosków związanych z danymi;

• Udział w procesie migracji danych (przegląd, standaryzacja, walidacja danych);

• Kontakt z klientem wewnętrznym;

• Analiza i poprawa jakości danych.

Wymagania:

• Bardzo dobra znajomość j. angielskiego – warunek konieczny, znajomość innego języka będzie dodatkowym atutem;

• Wykształcenie wyższe;

• Znajomość pakietu MS Office;

• Mile widziane doświadczenie w pracy z systemem SAP;

• Ponadto bardzo cenimy: zaangażowanie i energię do działania, zdolności analityczne, dobrą organizację pracy, umiejętności pracy w grupie.

Oferujemy:

• Zatrudnienie na umowę o pracę;

• Rozwój zawodowy;

• Pakiet wdrożeniowy – pełne przeszkolenie oraz wsparcie doświadczonych managerów i pracowników, którzy zadbają, byś dobrze czuł się podczas wykonywania nowo powierzonych zadań;

• Pakiet MY Benefit: możliwość korzystania z karty sportowej, opcja zrealizowania zakupów w wybranych sklepach;

• Prywatną opiekę medyczną;

• Pakiet socjalny, system zniżek na towary i usługi;

• Dobrą atmosferę pracy.

Be part of our ZF team as Specjalista w dziale Master Data (Administracji Danymi Podstawowymi) and apply now!

Informacje:
Firma: ZF Group
Lokalizacja: Częstochowa, Silesian Voivodeship, Polska
Praca na stanowisku: Specjalista w dziale Master Data
Dodano: 22. 11. 2020
Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach