Specjalista ds sprzedaży, Specjalista techniczno-handlowy
Wrocław

Opis stanowiska:
- kontakt z klientami detalicznymi i biznesowymi
- przygotowywanie ofert
- negocjowanie i przygotowywanie umów
- wsparcie działu handlowego
- poszerzanie grona klientów
Wymagania:
- samodzielność, kreatywność, obowiązkowość
- swoboda w nawiązywaniu kontaktu i komunikacji
- doświadczenie w pracy z klientem
- dobra znajomość pakietu Office
- chęć i zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy
- wysoka kultura osobista
- prawo jazdy
- mile widziane wykształcenie techniczne
Oferujemy:
- pracę w zgranym i ambitnym zespole
- stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę
- udział w ciekawych projektach umożliwiający rozwój posiadanych kompetencji
- szkolenia
- przyjazną atmosferę, pozytywną energię
- codzienną aromatyczną kawę

Informacje:
Firma: Treston s.c.
Lokalizacja: Wrocław, Dolnośląskie
Praca na stanowisku: Specjalista ds sprzedaży, Specjalista techniczno-handlowy
Dodano: 18. 1. 2021
Odpowiedz na ogłoszenie    4 osób już obejrzało tę ofertę pracy.
Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach