Specjalista ds. Sprzedaży FTL
Wrocław

Branża: transport, spedycja
Miejsce pracy: Poznań, Wrocław

Opis stanowiska:

• pozyskiwanie nowych klientów w zakresie transportu FTL zarówno krajowego jak i międzynarodowego ,

• wsparcie w procesie pozyskiwania klientów FTL,

• przygotowywanie kalkulacji i ofert dla klientów,

• współpraca operacyjno- handlowa z działem spedycji całopojazdowej,

Wymagania:

• minimum 5 lat doświadczenia w branży TSL w tym 3 lata na samodzielnym stanowisku związanym z pozyskiwaniem klientów w spedycji całopojazdowej,

• znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym,

• specjalistyczna wiedza z zakresu usług transportowych krajowych i międzynarodowych,

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie uzależnione od osiąganych wyników,

• samochód służbowy – również do użytku prywatnego,

• umowę o prace na pełny etat bezpośrednio u pracodawcy,

• prace w miłym i profesjonalnym zespole,

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV na rekrutacja3@levelwork. pl wpisując w temacie nazwę stanowiska

Prosimy o dopisek klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29. 08. 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm. ). "

Informacje:
Firma: Level Work
Lokalizacja: Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Praca na stanowisku: Specjalista ds. Sprzedaży FTL
Dodano: 17. 8. 2020
Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach