SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY B2B
Wrocław

Jeżeli:

  • Masz doświadczenie w pracy w salonie operatora GSM lub w sprzedaży akcesoriów GSM (mile widziane)
  • Masz prawo jazdy kat. B
  • Wykorzystujesz na co dzień Excela do analiz, wyciągania wniosków oraz planowania pracy
  • Oraz oczywiście:

  • Trafia do Ciebie nasza strategia biznesowa i chcesz mieć realny wpływ na jej realizację
  • Jesteś fighterem na arenie sprzedaży
  • Dopięcie deala przyprawia Cię o dreszczyk emocji
  • Potrafisz zjednać sobie Klienta jednym telefonem
  • Masz otwartą głowę i chęć do pozytywnych zmian
  • Chcesz być dla klienta ekspertem i doradcą, na którego opinii można polegać
  • Praca z innymi ludźmi dodaje Ci skrzydeł
  • Aplikuj śmiało! Poszukujemy właśnie takiej osoby Do Działu Sprzedaży, która razem z Nami będzie budowała przewagę konkurencyjną firmy TelForceOne!

  • Mamy dla Ciebie zadania specjalne polegające na:
  • Rozkręcaniu sprzedaży produktów oraz rozwiązań
  • Testowaniu i dzieleniu się nowymi rozwiązaniami i sposobami dotarcia do klienta
  • Negocjowaniu z Klientami warunków zamówień
  • Dopinaniu planów i zadań sprzedażowych
  • Budowaniu i utrzymywaniu długotrwałych relacji z Klientami
  • Śledzeniu poczynań naszych konkurentów
  • Stymulowaniu swoich działań trendami i premierami rynkowymi
  • Aktywnym udziale w międzynarodowych i krajowych targach branżowych
  • Uczestniczeniu w przetargach
  • W zamian za Twoją pracę otrzymasz:

  • Pracę w nowoczesnej i szybko rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim
  • Atmosferę otwartości na wymianę dobrych praktyk i know-how
  • Dużą samodzielność w działaniu i sposobność szybkiego rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń (umowa o pracę + prowizje)
  • Darmowy parking
  • Możliwość skorzystania z benefitów pozafinansowych (karty sportowej, ubezpieczenia na życie)
  • Specjalistyczne szkolenia oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV za pomocą przycisku Aplikuj Teraz

    W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli:

    "Mając na uwadze Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie szerszym, niż wynika to z art. 22(1) § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. Kodeks pracy (t. j. : Dz. U. 2018 poz. 917). "

    Przesłanie CV bez powyższej klauzuli oznaczać będzie działanie potwierdzające wyrażenie zgody.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Informacje:
    Firma: TelForceOne S.A.
    Lokalizacja: Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
    Praca na stanowisku: SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY B2B
    Dodano: 17. 8. 2020
    Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach