Specjalista ds. księgowych
Wrocław

Zakres obowiązków
• dekretacja i księgowanie faktur oraz sprawdzanie poprawności tych dokumentów pod względem merytorycznym i formalno-rachunkowym
• księgowanie operacji bankowych
• wystawienie faktur i innych dokumentów księgowych
• prowadzenie ewidencji środków trwałych
• uzgadnianie kont oraz nadzór nad rozrachunkami z pracownikami i kontrahentami
• dbałość o prawidłowy obieg dokumentów
• udział w zamykaniu okresów księgowych
• udział w prowadzeniu i rozliczaniu projektów UE
• bieżąca oraz okresowa archiwizacja dokumentów

Poszukiwane kompetencje
• wykształcenie wyższe w zakresie finansów lub rachunkowości
• ok. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• dobra znajomość ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych
• skrupulatność, dokładność i umiejętność analitycznego myślenia
• samodzielność i inicjatywa w działaniu oraz umiejętność pracy w zespole
• dobra organizacja pracy i zaangażowanie
• znajomość programu Sage Symfonia będzie dodatkowym atutem
• j. angielski w stopniu komunikatywnym

Oferujemy
• zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się Firmie
• stabilne zatrudnienie na podstawie umowę o pracę na pełen etat/umowę zlecenia
• atrakcyjne wynagrodzenie
• możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia
• możliwość pracy zdalnej (częściowo), elastyczne godziny pracy
• opieka medyczna Medicover

Informacje:
Firma: Equiqo
Lokalizacja: Wrocław, Dolnośląskie
Praca na stanowisku: Specjalista ds. księgowych
Dodano: 20. 11. 2020
Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach