Senior Production Manager
Wrocław

Opis stanowiska pracy

5-18-60199

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży automotive, poszukujemy Kandydatów do objęcia stanowiska Senior Production Manager.

Obowiązki:
- kierowanie działem produkcji,
- efektywnie planowanie procesów produkcyjnych,
- działania mające na celu wzrost optymalizacji i efekywności produkcji,
- nadzór nad pakierm maszynowym oraz stanem zaopatrzenia,
- współpraca z innymi działami spółki.

Wymagania:
- minimum 8 lat doświadczenia na stanowisku kierowniczym w branży automotive,
- wyższe wykształcenie techniczne,
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Korzyści:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- pakiet dodatkowych benefitów (karta Multisport, ubezpieczenie medyczne, lekcje językowe, samochód służbowy itp. ),
- pakiet relokacyjny.

Informacje:
Firma: Grafton Recruitment Sp. z o.o.
Lokalizacja: Wrocław, dolnośląskie, Polska
Praca na stanowisku: Senior Production Manager
Dodano: 18. 1. 2021
Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach