Senior Java Developer
Kraków

Widełki:

16 000 - 19 500 pln netto / miesiąc (B2B)
12 000 - 15 500 pln brutto / miesiąc (UoP)

Technologie i umiejętności:

  • Java - Bardzo dobrze
  • TeamCity - Bardzo dobrze
  • JUnit - Bardzo dobrze
  • AWS - Dobrze
  • REST - Bardzo dobrze

Twoje zadania

Rozwój mikroserwisowej platformy do zarządzania transakcjami.

Kogo szukamy?

  • Minimum 4 lata doświadczenia programistycznego

  • Doświadczenie w programowaniu w Java

  • Znajomość Webserwisów REST

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Doświadczenie z architekturą mikroserwisową

  • Doświadczenie w AWS

Opis projektu

Projekt dotyczy rozwijania systemu wysokiej dostępności w ramach globalnego działu bankowości inwestycyjnej.  Globalna wymiana walutowa (Global Foreign Exchange) jest jednym z kluczowych elementów działu, ponieważ business generuje miliony transakcji na różnych rynkach finansowych.

Zadaniem zespołu jest projektowanie i rozwój nowoczesnych systemów obejmujących wszystkie aspekty prowadzonych transakcji, m. in. handel na rynkach, narzędzia sprzedaży, obsługę transakcji czy tworzenie raportów finansowych.

Praca w trybie Continuous Integration/Continuous Deployment.

Stack technologiczny w projekcie:

  • Java 8 i Java 11

  • JavaScript

  • AngularJS (migracja na React)

  • Team City

  • JUnit

  • REST Webserwisy

  • Mikroserwisy

  • AWS

Obecnie praca 100% zdalna.

Informacje:
Firma: j-labs sp. z o.o.
Lokalizacja: Kraków
Praca na stanowisku: Senior Java Developer
Dodano: 22. 11. 2020
Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach