Regular Java Developer (z Eclipse)
Białystok

Dla Firmy, która jest wiodącym dostawcą usług i narzędzi służących do tworzenia i redagowania materiałów reklamowych, do pracy w luźnej Start-up'owej atmosferze (mimo, że firma jest już 18 lat na Polskim rynku), szukam osoby na stanowisko:

Wymagania:

  • minimum 2 letnie doświadczenie z Java
  • dobra znajomość:
    • Java 8
    • Eclipse
    • Oracle 11
    • Jenkins, Nexus, Maven

Oferujemy:

  • zatrudnienie na UoP (12 000 - 14 000 brutto) albo na B2B (do 14 000 zł netto + VAT na B2B)
  • pracę w biurze w Poznaniu albo jest możliwość całkowitej pracy zdalnej
  • kartę Multisport, opiekę medyczną, kartę lunchową
  • pracę w stabilnej firmie
  • szybki proces rekrutacyjny

Obowiązki:

  • modyfikacje systemu na potrzeby nowych klientów
  • migracje systemu do nowych wersji

Dodatkowo:

  • Szukamy osoby, która będzie mogła z nami zostać na dłużej :)

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Informacje:
Firma: TeamQuest Sp. z o.o.
Lokalizacja: Białystok, Podlaskie, Polska
Praca na stanowisku: Regular Java Developer (z Eclipse)
Dodano: 22. 11. 2020
Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach