Regular C#/.NET Developer
Lublin

Naszym klientem jest jeden z największych serwisów e-commerce w Polsce, który połącza ponad 17 000 sklepów internetowych. Już ponad 10 lat ułatwiają wyszukiwanie produktów w najlepszych cenach. Przez ich stronę można nie tylko porównać cenę ale również zobaczyć opinie klientów i zrobić zakupy. NA TYM STANOWISKU JEST MOŻLIWOŚĆ CAŁKOWITEJ PRACY ZDALNEJ!Szukamy osoby na stanowisko:

Wymagania:

  • minimum 3 letnie doświadczenie w programowaniu aplikacji webowych, Framework. Net w wersjach 4. 0 i 4. 5
  • znajomość języka programowania C#
  • umiejętność stosowania T-SQL
  • umiejętność pracy zespołowej (metoda SCRUM)
  • umiejętność streszczania dokumentacji technicznej w języku angielskim

Dodatkowe atuty:

  • znajomość technologii. NET Core,
  • znajomość technologii: JavaScript, HTML5, CSS, LESS/SASS.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na B2B/ UoP
  • szkolenia
  • kartę Multisport, opieka medyczna, kartę MyBenefit
  • premia roczna
  • zgrany zespół

Obowiązki:

  • pracę na ciekawym projekcie, dopasowanym do twojego doświadczenia i umiejętności
  • rozwój nowej funkcjonalności wraz z integracją z innymi rozwiązaniami
  • dobór technologii i tworzenia kodu według najlepszych praktyk

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Informacje:
Firma: TeamQuest Sp. z o.o.
Lokalizacja: Lublin, Lubelskie, Polska
Praca na stanowisku: Regular C#/.NET Developer
Dodano: 22. 11. 2020
Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach