Recepcjonista/tka ze znajomością j.ang.
Katowice

Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym.

Praca w biurowcu na Recepcji nowo otwartego Centrum Szkoleniowego w Katowicach przy ulicy Francuskiej

Obowiązki:

  • bieżąca organizacja i koordynacja pracy recepcji Centrum Szkoleniowego,
  • zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą,
  • opracowanie grafiku trenerów prowadzących szkolenia,
  • opieka nad gośćmi firmy, również zagranicznymi.

Oczekujemy:

  • znajomości języka angielskiego na poziomie min. C1,
  • dyspozycyjności od poniedziałku do piątku,
  • komunikatywności,
  • znajomości obsługi komputera.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • profesjonalne i cykliczne szkolenia zawodowe,
  • możliwość rozwoju zawodowego w dużej międzynarodowej firmie,
  • pakiet benefitów pozapłacowych.

Informacje:
Firma: Securitas Polska Sp. z o.o.
Lokalizacja: Katowice, ślaskie, Polska
Praca na stanowisku: Recepcjonista/tka ze znajomością j.ang.
Dodano: 18. 10. 2020
Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach