Przedstawicel handlowy
Lublin

Lubisz sprzedaż?
Odnajdujesz się w pracy, która wymaga od Ciebie samodzielności i inicjatywy? Motywują Cię wysokie zarobki wypracowane zaangażowaniem? Z łatwością przychodzi Ci budowanie długotrwałych relacji z klientami? Jeśli tak i szukasz wyzwań,
zaaplikuj na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Możesz zdobyć cenne doświadczenie w ogólnopolskiej organizacji. Wszystkiego Cię nauczymy i zagwarantujemy, że nie pożałujesz swojego wyboru. Jesteśmy otwarci na młode i ambitne osoby, a pracując z nami uczysz się od najlepszych.

Zakres obowiązków:
Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych Klientów.
Prezentacja oferty firmy dopasowanej do potrzeb Klienta.
Prowadzenie spotkań handlowych – negocjacje warunków współpracy.

Wymagania:
Zdolność swobodnego nawiązywania kontaktów
Łatwość nawiązywania i budowania relacji interpersonalnych.
Prawo jazdy i własny samochód (zapewniamy zwrot kosztów paliwa).
Nie wymagamy doświadczenia.

Oferujemy:
Stałe miesięczne wynagrodzenie + prowizje.
Pakiet szkoleń wewnętrznych.

Informacje:
Firma: Rekrutacja
Lokalizacja: Lublin, Lubelskie
Praca na stanowisku: Przedstawicel handlowy
Dodano: 29. 11. 2020
Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach