Pracownik produkcji zwierzęcej
- Sulechow, Lubusz Voivodeship

GOBARTO S. A. to jeden z największych producentów wieprzowiny, z ponad 26 letnią tradycją, Spółka

notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych. Produkty firmy są cenione na rynkach: polskim, hiszpańskim, austriackim, ukraińskim oraz w krajach azjatyckich. Firma jest świadomym pracodawcą, który wierzy, że Pracownicy są jego najcenniejszym kapitałem, i kluczowym czynnikiem sukcesu. Nasi Pracownicy, dzięki swojemu zaangażowaniu, czynią życie naszych Klientów przyjemniejszym, smaczniejszym i bardziej radosnym. Nieustannie skupiamy się na ulepszaniu naszych produktów, miejsca pracy oraz społeczności lokalnej. Jesteśmy zespołem wesołych, koleżeńskich osób, dla których praca to coś więcej niż obowiązek.

Miejsce zatrudnienia: Klępsk

Zakres obowiązków:

 Bezpośrednia obsługa zwierząt: karmienie, sprzątanie,

 Dbałość o pomieszczenia w których przebywają zwierzęta,

Pożądane cechy:

 Chęci do pracy

 Zaangażowanie

 Systematyczność i sumienność

 Sympatia do zwierząt

Zapewniamy:

 Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę

 Początkowe przyuczenie do wykonywanej pracy

 Wsparcie doświadczonych koleżanek i kolegów

 Możliwość rozwoju

 Dodatkowe benefity takie jak pakiet sportowy i medyczny

 Firmowe śniadania

Stawka: od 18 zł brutto

Nie wymagamy doświadczenia!

Jesteś zainteresowany/na? Zadzwoń!

Tel: 538 930 400

Informacje:
Firma: Gobarto S.A.
Lokalizacja: Sulechów, Lubuskie
Praca na stanowisku: Pracownik produkcji zwierzęcej
Dodano: 4. 12. 2020