Pracownik pomocniczy - oferta pracy w Poznaniu od zaraz!
Poznań

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • możemy Ci zaoferować stabilne zatrudnienie - umowę o pracę
  • co miesiąc, za zaangażowanie wypłacamy atrakcyjną premię
  • na stanowisku obowiązuje elastyczny grafik - praca 3-zmianowa
  • jesteśmy położeni na terenie Poznania, więc pracownicy nie mają trudności z dojazdem
  • zapewniamy szkolenie wdrażające i pomoc bardziej doświadczonych osób
  • zyskasz możliwość rozwoju - nasi pracownicy magą awansować na inne stanowiska
WYMAGANIA:
  • pracami porządkowymi na dużym obiekcie
  • kontrolą nad przestrzeganiem regulaminów
  • nadzorem temperatur chłodni
  • kontrolą sprawności infrastruktury technicznej
  • dbałością o zieleń
FIRMA OFERUJE:
  • Szukamy osób, które deklarują gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym (40 h tygodniowo od poniedziałku do niedzieli).
  • Informacje:
    Firma: KS SERVICE SP Z O O
    Lokalizacja: Poznań, Wielkopolskie, Polska
    Praca na stanowisku: Pracownik pomocniczy - oferta pracy w Poznaniu od zaraz!
    Dodano: 22. 11. 2020
    Odpowiedz na ogłoszenie    6 osób już obejrzało tę ofertę pracy.
    Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach