Pracownik hali BYDGOSZCZ
Bydgoszcz

Zakres obowiązków:Twoja praca będzie polegała na:
- dbałości o jakość sprzedawanych towarów
- obsłudze klienta
- wykładaniu towaru
- etykietowanie towaru Wymagania:Czego od Ciebie potrzebujemy?
- samodzielność w działaniu i organizacji pracy
- dokładność, rzetelność i odpowiedzialność
- AKTUALNA KSIĄŻECZKA SANEPID Oferujemy:Co od nas dostaniesz?
- wynagrodzenie zawsze na czas
- możliwość rozwoju zawodowego
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)". Agencja Pracy Fallwork 6231

Informacje:
Firma: FallWork
Lokalizacja: Bydgoszcz, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
Praca na stanowisku: Pracownik hali BYDGOSZCZ
Dodano: 18. 10. 2020
Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach