Praca na stolarni w Irlandii
- Radom, Masovian Voivodeship

Ward Personnel Limited
Praca w dużej stolarni domków ekologicznych. Lider na lokalnym rynku. Firma z wieloletnim doświadczeniem, bardzo dynamicznie rozwijająca się.

Pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Cork/Macroom Irlandia

Opis stanowiska:
 Pracownik do pracy na stolarni przy produkcji konstrukcji domków drewnianych – skladanie podłóg, ścianek
 Obsluga maszyn CNC (dla pracownikow z doswiadczeniem)
 Praca na zmianie dziennej lub weekendowej

Wymagania:
 Doświadczenie stolarskie badz powiazane (wykonczenia, obsluga narzedzi itp)
 Rzetelność, punktualność, praca samodzielna oraz w drużynie
 Gotowość do pracy płatnych nadgodzin
 Język angielski nie jest wymagany

Oferujemy:
 Wypłatę w granicach 500€ - 540€ tygodniowo na rękę zależnie od przepracowanych godzin
 Pracę stałą, umowę z Irlandzka firmą, więc dla chętnych możliwość stałego zamieszkania w Irlandii.
 Na miejscu zorganizowane zakwaterowanie (pojedyncze pokoje dla każdego pracownika w domkach jednorodzinnych - koszt po stronie pracownika ok. 70€ -90€ tygodniowo z dojazdem do pracy) oraz asysta we wszystkich sprawach administracyjnych.
 Cotygodniowe wypłaty w każdy piątek

00353874474456

Informacje:
Firma: Ward Personnel
Lokalizacja: Radom, Mazowieckie
Praca na stanowisku: Praca na stolarni w Irlandii
Dodano: 4. 12. 2020
Radom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach