Praca dodatkowa/umowa/do 850zł na tydzień/bez sprzedaży
Łódź

Poszukuję partnerów do współpracy w zakresie Afiliacji/Marketingu internetowego/Reklamy
Wymagania:
skończone 18 lat,
obywatelstwo polskie,
komputer, tablet lub smartfon z dostępem do internetu,
obsługa komputera na poziomie podstawowym,
motywacja do pracy i osiągania wysokich wyników.
Co oferujemy?
praca zdalna, w domu
elastyczny grafik,
niezbędne narzędzia do pracy,
szkolenia,
wysokie wynagrodzenie (2 400 PLN-10 000 PLN)
pełne wsparcie działu IT oraz marketingu i reklamy,
umowa
Opis stanowiska pracy:
prowadzenie działań promocyjno-reklamowych dla Firm/Spółek zewnętrznych,
nadzorowanie poprawności działań reklamowych witryn internetowych,
tworzenie narzędzi reklamowych.
Współpracujemy z polską firmą, która istnieje na rynku od ponad 15 lat.
To nie jest oferta pracy z wynagrodzeniem wyłącznie prowizyjnym.
Możesz potraktować Moją propozycję jako dodatek do standardowej pracy na etacie lub po jakimś czasie zrezygnować z etatu i zarabiać w 100% online.
Możliwość atrakcyjnych zarobków:
na początek około 2 400 PLN miesięcznie, pracując po 2-3 godziny dziennie bez inwestycji.
wynagrodzenie jakie możesz uzyskać zależy od Twojego zaangażowania, po kilku miesiącach 5 000 PLN – 10 000 PLN miesięcznie.
Kliknij w link zostaniesz przeniesiony na Mój profil na FB, zaproś Mnie do znajomych, napisz wiadomość, a ja Tobie przedstawię szczegóły Mojej oferty i umówimy się na etap wstępny/weryfikacyjny.
https://www.facebook.com/artur. rybka

Informacje:
Firma: Osoba prywatna
Lokalizacja: Łódź, Łódzkie, Polska
Praca na stanowisku: Praca dodatkowa/umowa/do 850zł na tydzień/bez sprzedaży
Dodano: 25. 2. 2021
Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach