Pielęgniarka/Pielęgniarz - Praca w Norwegii
Bialystok

Dla naszego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Pielęgniarka/ Pielęgniarz w Niemczech
Lokalizacja: Niemcy

Opis stanowiska:

* podawanie leków, tlenu,
* wykonywanie iniekcji,
* zmieniane opatrunków,
* asystowanie lekarzowi podczas operacji,
* przygotowanie chorych do badań i zabiegów,
* wykonywanie podstawowych pomiarów (mowa tutaj głównie o temperaturze oraz ciśnieniu krwi),
* informowanie lekarza o możliwych nieprawidłowościach,
* pomaganie pacjentom w podstawowych czynnościach dotyczących higieny osobistej,
* sporządzanie kompleksowej dokumentacji (karty choroby).

Wymagania:

* wykształcenie kierunkowe - konieczne ukończone studia licencjackie 3-letnie; dodatkowym * atutem będą ukończone studia magisterskie,
* gotowość podjęcia nauki języka niemieckiego,
* mile widziane doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego,
* niekaralność.

Oferujemy:

* Zarobki w wysokości:
- bez nostryfikacji od 1 800 EUR brutto
- z nostryfikacją 2 900 EUR - 3 200 EUR brutto
* Wymiar pracy: pełen etat
* Dodatkowe wynagrodzenie:
+ do urlopu
+ za święta Bożego Narodzenia
+ za pracę na oddziale intensywnej terapii lub na bloku operacyjnym
+ za nocną zmianę
+ za pracę na weekend
* Możliwość nadgodzin w zależności od zapotrzebowania,
* Pracę w niemieckich placówkach medycznych - Szpitale oraz Kliniki,
* Umowa o pracę na warunkach niemieckich na czas nieokreślony z 6 miesięcznym okresem próbnym,
* Gwarancję zakwaterowania na czas trwania umowy,
* Nauka języka niemieckiego - opłacone przez pracodawcę,
* Zwrot kosztów związanych z wyjazdem do miejsca pracy  w wysokości 200 EUR,
* Możliwość urlopu po okresie próbnym.

Informacje:
Firma: Workhouse4you Sp. z o.o.
Lokalizacja: Bialystok, Podlaskie Voivodeship, Polska
Praca na stanowisku: Pielęgniarka/Pielęgniarz - Praca w Norwegii
Dodano: 18. 10. 2020
Bialystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach