Operator wózka widłowego
Bolesławiec

Opis stanowiska pracy

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • obsługa wózka widłowego,

  • kompletowanie zamówień,

  • załadunek i rozładunek towarów,

  • sortowanie paczek,

  • obsługa skanera,

  • drobne prace porządkowe.

Oczekujemy:

  • uprawnień do obsługi wózka widłowego + UDT,

  • gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym (od pon. do pt. ),

  • braku przeciwskazań do pracy fizycznej,

  • doświadczenia w pracach magazynowych,

  • zaangażowania i odpowiedzialności w wykonywaniu obowiązków.

Mamy do zaoferowania:

  • umowę o pracę tymczasową podpisywaną z InterKadra Sp. z o. o. ,

  • wynagrodzenie dwuskładnikowe: podstawa 4000-4200 zł brutto + 20% premii,

  • opiekę koordynatora,

  • dodatkowe ubezpieczenie na życie.

Informacje:
Firma: InterKadra Sp. z o.o.
Lokalizacja: Bolesławiec, dolnośląskie, Polska
Praca na stanowisku: Operator wózka widłowego
Dodano: 18. 1. 2021
Odpowiedz na ogłoszenie    7 osób już obejrzało tę ofertę pracy.
Bolesławiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach