Monter/ka
Bydgoszcz

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca z wolnymi weekendami
  • Atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne
  • Pakiet benefitów pozapłacowych , m. in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie karty Multisport oraz grupowego ubezpieczenia PZU
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wymagania:

  • Zdolności manualne
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku (weekendy wolne)
  • Mile widziane doświadczenie na tym samym lub podobnym stanowisku
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych/ suwnic/ żurawi
  • Zadania:

  • Montaż detali zgodnie z instrukcją
  • Uzupełnianie dokumentacji
  • Dbałość o porządek w miejscu pracy
  • Informacje:
    Firma: manpower
    Lokalizacja: Bydgoszcz, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
    Praca na stanowisku: Monter/ka
    Dodano: 18. 10. 2020
    Odpowiedz na ogłoszenie    4 osób już obejrzało tę ofertę pracy.
    Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach