Młodszy koordynator zamówień zagranicznych - język NIEMIECKI
Łódź

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Zakres obowiązków:
- Telefoniczne i mailowe przyjmowanie zamówień w języku niemieckim
- Składanie zamówień na produkty, dbanie o odpowiedni poziom zapasów
- Odpowiedzialność za kompletność danych dotyczących procesów zakupowych
- kontrolowanie i optymalizacja stanów magazynowych,
- przygotowanie i planowanie dostaw zgodnie z potrzebami produkcyjnymi
- koordynacja zakupów i współpraca z oddziałami firmy w Niemczech

WYMAGANIA:

Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (B2)
- Dobra znajomość języka angielskiego (B2)
- Dobra znajomość programu MS Office (w szczególności Excel)
- Umiejętność pracy w zespole, otwartość, uczciwość, pozytywne nastawienie.
- Skrupulatność, dokładność, zaangażowanie

FIRMA OFERUJE:

Nasz klient oferuje:
- Atrakcyjne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
- Kompleksowy program wdrożeniowy
- Pracę w ciekawym, wielokulturowym środowisku
- Szansę na rozpoczęcie kariery w międzynarodowej organizacji
- Pakiet benefitów (Multisport, Sodexo, Vouchery, etc. )

Informacje:
Firma: CEE EXPERTS by L.M. International Group
Lokalizacja: Łódź, Łódzkie, Polska
Praca na stanowisku: Młodszy koordynator zamówień zagranicznych - język NIEMIECKI
Dodano: 22. 11. 2020
Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach