Merchandiser stacjonarny
Szczawnica

Opis stanowiska pracy

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • wizytowanie 1 punktu handlowego na terenie Szczawnicy,

  • działania merchandisingowe zgodne ze standardami klienta w sieci Biedronka,

  • raportowanie efektów pracy poprzez system mobilny (w tym tworzenie dokumentacji zdjęciowej).

Oczekujemy:

  • chęci do pracy dodatkowej (samodzielne układanie planu dnia, tygodnia),

  • telefonu z systemem Android,

  • ambicji i potrzeby pełnej realizacji projektów,

  • gotowości do samodzielnej pracy na terenie Szczawnicy.

Mamy do zaoferowania:

  • wynagrodzenie za wizytę na umowie zlecenie zależne od projektu,

  • długo- lub krótkotrwały (w zależności od Twoich potrzeb) okres współpracy,

  • pozyskiwanie ciekawej wiedzy z zakresu projektów branży FMCG.

Informacje:
Firma: InterKadra Sp. z o.o.
Lokalizacja: Szczawnica, małopolskie, Polska
Praca na stanowisku: Merchandiser stacjonarny
Dodano: 18. 1. 2021
Szczawnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach