Kwalifikowany Pracownik Ochrony - Konwojent - Poznań
Poznań

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Zakres obowiązków:
1. konwojowanie wartości pieniężnych,

WYMAGANIA:

Oczekiwania:
1. wpis na listę kwalifikowanego pracownika ochrony,

Mile widziane:
1. legitymacja osoby upoważnionej do posiadania broni
2. uprawnienia do kierowania pojazdami transportującymi wartości pieniężne,
3. dodatkowym atutem będzie posiadanie umiejętności obsługi bankomatów.

FIRMA OFERUJE:

Oferujemy:
1. konkurencyjne warunki wynagradzania
2. zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub/i umowę zlecenie,
3. dodatki motywacyjne
4. szkolenia w zakresie rozszerzania uprawnień:
- pozwolenie na broń
- uprawnienia do obsługi bankomatów,
- uprawnienia do kierowania pojazdami uprzywilejowanymi / przewożącymi wartości pieniężne,
- szkolenia z bezpiecznej jazdy samochodem w trudnych warunkach,
5. pakiet świadczeń socjalnych,
6. możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju zawodowego,
7. stabilność zatrudnienia
8. możliwość pracy w największej firmie w branży w Polsce,

Informacje:
Firma: CHL Holding Sp. z o. o.
Lokalizacja: Poznań, Wielkopolskie, Polska
Praca na stanowisku: Kwalifikowany Pracownik Ochrony - Konwojent - Poznań
Dodano: 18. 10. 2020
Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach