Konsultant ds. obsługi klientów biznesowych - język niemiecki
Dąbrowa Górnicza

Opis stanowiska pracy

7-6-60851

We współpracy ze skandynawską firmą produkcyjną budujemy struktury nowego centrum biznesowego. Jednostka dedykowana będzie do wsparcia klientów w kontekście procesu realizacji zamówień.

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Główne zadania na stanowisku:
- monitorowanie danych w systemie, ich aktualizacja i weryfikacja poprawności,
- weryfikacja zamówień, wprowadzanie ich do systemu,
- zarządzanie zgłoszeniami od klientów - kontakt mailowy i telefoniczny,
- monitoring statusu realizacji wysyłek,
- weryfikacja płatności za dostarczone zamówienia.

Wymagania:
- dobry poziom języka niemieckiego,
- dobra znajomość języka angielskiego,
- doświadczenie w zakresie obsługi klienta w języku obcym zdobyte w środowisku biznesowym,
- inicjatywność i proaktywna postawa wobec podejmowanych działań,
- znajomość SAP będzie dodatkowym atutem.

Korzyści:
- praca w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
- skandynawski kapitał,
- stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
- dołączenie do nowo tworzonych struktur - realne możliwości rozwoju,
- ekspozycja na kontakty w języku niemieckim i angielskim,
- pakiet benefitów pozapłacowych.

Informacje:
Firma: Grafton Recruitment Sp. z o.o.
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza, śląskie, Polska
Praca na stanowisku: Konsultant ds. obsługi klientów biznesowych - język niemiecki
Dodano: 26. 2. 2021
Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach