Junior/Mid .NET Developer
Lublin

Naszym klientem jest firma niemiecka, która tworzy najnowocześniejszą technologie wizualizacji skóry. Ich technologie używają dla wczesne wykrywania raka skóry, diagnostyki włosów, dermatologii klinicznej i badań naukowych. W Polsce mają biuro w Rzeszowie, ale na tym stanowisku jest możliwość całkowitej pracy zdalnej. Szukamy:

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • umiejętności pisania testów
  • znajomości:
    • C#
    • . NET
    • . NET Core
    • MS SQL Server
    • WPF - framework dla aplikacji Windows Desktop
    • angieslski-B2

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie na UoP/B2B
  • płatny urlop na B2B (26 dni)
  • pakiet relokacyjny (w przypadku relokacji do Rzeszowa)
  • możliwość całkowitej pracy zdalnej albo w biurze w Rzeszowie

Obowiązki:

  • praca nad wewnętrznym projektem firmy
  • pisanie testów jednostkowych i integracyjnych dla istniejącej aplikacji WPF
  • refaktoryzacja kodu
  • wdrażanie nowych funkcjonalności

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Informacje:
Firma: TeamQuest Sp. z o.o.
Lokalizacja: Lublin, Lubelskie, Polska
Praca na stanowisku: Junior/Mid .NET Developer
Dodano: 22. 11. 2020
Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach