Java Developer
Kraków

Technologie i umiejętności:

  • Java - Bardzo dobrze
  • AEM - Dobrze
  • CI lub CD - Dobrze
  • JSON - Dobrze
  • XML - Dobrze
  • RESTful - Dobrze

Twoje zadania

Praca nad grupą nowo opracowanych aplikacji internetowych. Do Twoich obowiązków będzie należeć projektowanie, rozwój, testy i współpraca z innymi zespołami.

Kogo szukamy?

Wymagania:

  • Ponad 3 lata doświadczenia w Javie

  • Doświadczenie z usługami JSON, XML i RESTful

  • Dobra znajomość zasad tworzenia aplikacji internetowych: najlepsze praktyki dotyczące wydajności sieci, protokół HTTP, zarządzanie sesjami

  • Doświadczenie z CI / CD

  • Zrozumienie kluczowych koncepcji tworzenia systemów zarządzania treścią (CMS)

  • Wyższe wykształcenie

  • Umiejętności analityczne oraz rozwiązywania problemów

  • Dobra znajomość j. angielskiego (min. B2)

Mile widziane:

  • Google Analytics, Tealium Tagging

  • Doświadczenie w AEM

Opis projektu

Projekt dotyczy grupy nowoczesnych aplikacji internetowych i handlu elektronicznego.

Wykorzystywane technologie: Platforma AEM, Java, HTML, CSS, Javascript, TypeScript, Node. js, Google Analytics, Tealium Tagging.

Informacje:
Firma: Power Media
Lokalizacja: Wrocław, Kraków
Praca na stanowisku: Java Developer
Dodano: 22. 11. 2020
Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach