IT Product Manager (systemy antyfraudowe)
Lublin

Nasz Klient - amerykańska firma informatyczna, która tworzy inteligentne systemy monitorowania i analizy danych dla restauracji, sklepów i sklepów na całym świecie. Główny oddział w USA przoduje w dostarczaniu zautomatyzowanych rozwiązań nadzoru w Ameryce Północnej, a w wyniku fuzji w sierpniu 2018 r. wszedł na polski rynek. Technologia firmy umożliwia zarządzanie firmą wirtualną i zapobiega stratom w przedsiębiorstwach wielopodmiotowych. Dzięki zestawowi "wirtualnych oczu" obserwujących nieprzerwanie działalność na każdym poziomie, pomagamy oszczędzać czas i usprawniać procesy wewnątrz firmy. Wszystkie dane są dostępne w dowolnym momencie "w chmurze'. Obecnie oddział polski tworzy produkty dla ponad 100 globalnych marek z 42 000 aktywnych lokalizacji. Zapewniają rozwiązania mobilne zapobiegające stratom, spójne z danymi, zintegrowane z każdą przeglądarką, intuicyjne, łatwe w użyciu. Posiadają ponad 20-sto letnie doświadczenie. Współpracują m. in. z: KFC, DQ, IHOP, Pizza Hut, Denny"s, Yum!. Obecnie do swojego zespołu poszukują osoby na stanowisko:

Wymagania:

  • Doświadczenie w POS, kasach fiskalnych i systemach przetwarzania danych.
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku kierownika produktu, najlepiej w środowisku IT.
  • Doświadczenie w zarządzaniu i dostarczaniu wyników za pośrednictwem innych.
  • Umiejętności w środowisku Agile (Scrum, Kanban).
  • Umiejętność organizowania, ustalania priorytetów i zarządzania wieloma priorytetami i projektami.
  • Certyfikat Professional Scrum Product Owner będzie plusem.

Oferujemy:

  • Możliwe formy współpracy:
    • umowa o pracę
    • kontrakt B2B (płatny urlop 26 dni + 80% płatne L4)
  • Możliwość całkowitej pracy zdalnej
  • Stabilne środowisko pracy - stawiamy na długoterminową współpracę
  • Elastyczne godziny pracy (8/10 - 16/18)
  • Biuro w centrum Gliwic przy ul. Dworcowej
  • Lekcje angielskiego
  • Możliwość realizowania własnych pomysłów
  • Pracę w komfortowych warunkach:
    • gwarantowane miejsce parkingowe - zostaw samochód, rower, hulajnogę
    • w pełni wyposażona kuchnia oraz jadalnia

Obowiązki:

  • Analiza wymagań i danych przetwarzanych przez systemy POS klienta.
  • Pomoc w konceptualizacji i definiowaniu nowych funkcji systemu w integracji POS i obszarze przetwarzania danych.
  • Ciągłe skanowanie aktualnej konkurencji i nadchodzących nowych rozwiązań.
  • Definiowanie wymagań produktu i przypadki użycia dla nowych obecnych i nowych integracji POS.
  • Badania trendów w branży, aby zrozumieć stanowisko konkurencji i odkryć nowe możliwości.
  • Reprezentowanie klienta w procesie rozwoju.
  • Utrzymywanie i ustalanie priorytetów backlogu produktu.
  • Wspieranie zespołu programistów w razie jakichkolwiek pytań.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Informacje:
Firma: TeamQuest Sp. z o.o.
Lokalizacja: Lublin, Lubelskie, Polska
Praca na stanowisku: IT Product Manager (systemy antyfraudowe)
Dodano: 22. 11. 2020
Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach