Inżynier oprogramowania Salesforce
Poznań

Grupa TEB Edukacja poszukuje aktualnie osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • identyfikacja niespójności danych i ich struktur; ujednolicenie i uwiarygodnienie danych; usunięcie rozbieżności w stosunku do innych wewnętrznych systemów;
  • optymalizacja wydajności i wskazanie działań w celu stabilizacji pracy całego ekosystemu;
  • analiza przyjętej architektury systemu (wykorzystanie obiektów) i struktur danych, interfejsów z innymi środowiskami i wskazanie koniecznych optymalizacji;
  • monitorowanie zachowania, przewidywanie „wąskich gardeł”;
  • analiza funkcjonalności i wykaz rozbieżności w stosunku do opisanych (zakładanych w momencie tworzenia) założeń biznesowych;
  • wskazanie ryzyka, warunków nierozstrzygniętych, wartości progowych, od których zależy zachowanie się procesu;
  • stworzenie, we współpracy z firmą zewnętrzną, dokumentacji procesowej;

  • Wymagania:

  • minimum 3 lata doświadczenia w tworzeniu rozwiązań na platformie Salesforce;
  • bardzo dobra znajomość dobrych praktyk developerskich oraz architektury i technologii Salesforce: Apex, Apex Triggers, Lightning: Process Builders, Flows, Workflow;
  • doświadczenie w budowaniu integracji opartej o REST API, szynach danych;
  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów;
  • kreatywność, inwencja, dążenie do celu;

  • Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • min. 50% zniżki na studia podyplomowe
  • nagrody roczne
  • możliwość wykupienia karty MultiSport
  • dodatkowe dni wolne
  • imprezy integracyjne i eventy
  • Informacje:
    Firma: Centrum Rozwoju Edukacji EDICON
    Lokalizacja: Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
    Praca na stanowisku: Inżynier oprogramowania Salesforce
    Dodano: 18. 10. 2020
    Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach