FrontEnd Developer
Białystok

Naszym klientem jest polska firma tworząca nowoczesne narzędzia analityczne dla e-sportu rozwijające samoświadomość zawodników, metodologię pracy trenerów oraz know-how organizacji e-sportowych. Firma realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich i stale rozwija oferowane rozwiązania w biurach w Warszawie i Białymstoku. Obecnie skupiają się na rozwoju platformy dedykowanej dla gier Leagaue of Legends i Counter Strike: GO.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość JavaScript/React
  • Znajmość:
    • HTML5, JS, SCSS, Bootstrap 4+, Rest, GIT, Agile/Scrum

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość Clean architecture
  • Znajomość wzorców/ styli projektowych/ architektonicznych
  • Znajomość Jira, Confluence
  • Znajomość gier CS:GO oraz League of Legends

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę
  • Możliwość pracy zdalnej do negocjacji
  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwość wyboru narzędzi pracy

Obowiązki:

  • Będziesz tworzyć aplikację w branży eSportowej oraz pracować w oparciu o zwinne metodyki i profesjonalny proces wytwarzania oprogramowania
  • Rozwijać się w obszarze Clean Code
  • Pracować w oparciu o nowoczesne metodyki

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Informacje:
Firma: TeamQuest Sp. z o.o.
Lokalizacja: Białystok, Podlaskie, Polska
Praca na stanowisku: FrontEnd Developer
Dodano: 22. 11. 2020
Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach