Frontend Developer
Katowice

Technologie i umiejętności:

  • JavaScript - Bardzo dobrze
  • React - Bardzo dobrze
  • HTML5 - Dobrze
  • CSS3 - Dobrze
  • UI lub UX - Dobrze

Twoje zadania

Dla naszego klienta, który tworzy oprogramowanie dla światowego eksperta w dziedzinie podróży z branży travel, poszukujemy osoby doświadczonej, która będzie pełniła funkcję zarówno doświadczonego Programisty, jak i Web Designera.

Kogo szukamy?

Wymagania:

  • Minimum 2 letnie komercyjne doświadczenie związane z tworzeniem aplikacji webowych

  • Minimum 2 letnie komercyjne doświadczenie związane z technologiami: JavaScript, React, HTML5, CSS3

  • Umiejętność  projektowania aplikacji - UI oraz UX

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

  • Doświadczenie w kontakcie biznesowym z klientem

  • Doskonałe zdolności komunikacyjne

Mile widziane:

  • Znajomość NodeJS

  • Znajomość Git, Continuous Integration i AWS.

Opis projektu

Na tym stanowisku programista bierze udział w projektach typu: rozwój aplikacji dla płatności elektronicznych, systemy do rezerwacji hoteli, taksówek oraz wynajem aut w trakcie podróży.

Informacje:
Firma: Power Media
Lokalizacja: Katowice, Warszawa
Praca na stanowisku: Frontend Developer
Dodano: 22. 11. 2020
Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach