Frezer - Narzędziowy
- Wołomin, Masovian Voivodeship

Prime Staff jest firmą działającą na rynku od 1993 r. Zapewniamy stabilne zatrudnienie dla wysokiej rangi specjalistów z różnych branż. Szukasz pracy – pozwól, abyśmy to my znaleźli dla Ciebie wymarzone zatrudnienie oraz uczciwego pracodawcę!

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się projektowaniem i budową maszyn i urządzeń poszukujemy kandydata na stanowisko:
FREZER - NARZĘDZIOWY
OBOWIĄZKI:
• obsługa frezarki narzędziowej
• dbanie o prawidłowy i sprawny przebieg procesu obróbki
• dbanie o najwyższą jakość produktu
• przestrzeganie przepisów BHP
WYMAGANIA:
• minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• umiejętność obsługi frezarki i posługiwania się przyrządami pomiarowymi
• znajomość rysunku technicznego
• wykształcenie techniczne mile widziane
OFERUJEMY:
• stabilne i uczciwe warunki zatrudnienia
• atrakcyjne wynagrodzenie
• umowę o pracę
• praca w godzinach 7-15
• ubrania robocze
• możliwość zakwaterowania dla osób z dalszych miejscowości
Zapraszamy do kontaktu:
514 766 761 lub @
Prime Staff Poland Sp. z o. o. wpisany jest do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem: 24625.
W CV prosimy o dołączenie klauzuli: Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04. 05. 2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Prime Staff Poland Sp. z o. o. moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej oraz przyszłych rekrutacji.

Informacje:
Firma: Primestaff
Lokalizacja: Radzymin, Mazowieckie
Praca na stanowisku: Frezer - Narzędziowy
Dodano: 4. 12. 2020
Radzymin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach