Elektryk Utrzymania Ruchu
- Sroda Wielkopolska, Greater Poland Voivodeship

Zakres obowiązków:

• utrzymanie ciągłości pracy maszyn
• terminową realizację zleceń – usuwanie awarii, elektrycznych , mechanicznych
• aktywny udział we wdrażaniu nowych maszyn i urządzeń
• przeglądy i konserwacje maszyn i urządzeń

Wymagania:

• wykształcenie techniczne
• doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
• gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym 4-brygadowym
• praktyczne umiejętności diagnozowania oraz usuwania usterek maszyn -warunek konieczny
• umiejętność czytania rysunków technicznych oraz schematów elektrycznych
• uprawnienia SEP eksploatacyjne
• umiejętność pracy pod presją czasu

Naszym Pracownikom oferujemy:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• wypłatę zawsze na czas
• prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę
• kartę Multisport
• możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
• liczne szkolenia i kursy- finansowane przez firmę
• konkursy i prezenty przy każdej okazji do wspólnej radości dla pracowników i ich rodzin
• dofinansowanie choinkowe
• wyprawki szkolne dla dzieci pracowników
• parking dla zmotoryzowanych

Informacje:
Firma: Decora S.A.
Lokalizacja: Środa Wielkopolska, Wielkopolskie
Praca na stanowisku: Elektryk Utrzymania Ruchu
Dodano: 27. 11. 2020
Środa Wielkopolska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach