Cloud Engineer/Technical Lead
Kraków

Technologie i umiejętności:

  • AWS - Bardzo dobrze
  • Azure - Bardzo dobrze
  • Java - Dobrze
  • C# - Dobrze

Twoje zadania

Obecnie do zespołu Cloud Services poszukujemy Cloud Engineer/Technical Lead. Osoba ta będzie odpowiedzialna za projektowanie i tworzenie nowych funkcji, ulepszanie istniejącego oprogramowania, aby rozszerzyć możliwości naszych aplikacji i ulepszyć istniejące. Osoba na stanowisku Technical Lead pomoże zaprojektować i zbudować nowe interfejsy API, usługi internetowe i mikrousługi, jednocześnie wspierając globalne operacje naszych rozwiązań zabezpieczających w chmurze.

Kogo szukamy?

Poszukujemy inżynierów, którzy są pasjonatami przetwarzania rozproszonego i chcą budować platformy danych na dużą skalę. Gdy przesyłamy wideo i inne informacje sytuacyjne w czasie rzeczywistym z urządzeń naszych klientów do ich centrów dowodzenia, przekształcamy te dane w przydatne informacje, które pomagają chronić ludzi.

Wymagania:

  • Magister lub licencjat z informatyki lub pokrewnej dyscypliny technicznej

  • Co najmniej 4 letnie doświadczenie w pisaniu kodu w języku programowania wysokiego poziomu (np. C #, Java lub podobny)

  • Doświadczenie z interfejsami API RESTful używanymi w przeglądarkach internetowych, aplikacjach mobilnych i serwerach zaplecza

  • Znajomość zapytań SQL do manipulacji danymi w bazie danych

  • Wybitne umiejętności rozwiązywania problemów technicznych, projektowania i kodowania

  • Praktyczna znajomość struktur danych, algorytmów i projektowania oprogramowania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu usług internetowych w infrastrukturze opartej na chmurze (np. Azure lub AWS) na dużą skalę, obsługując co najmniej 5000 jednoczesnych użytkowników

  • Doświadczenie w budowaniu aplikacji Microsoft Windows przy użyciu Visual Studio i pisania testów jednostkowych przy użyciu MSTest lub NUnit

  • Używane narzędzia i napisane skrypty do zarządzania ciągłym wdrażaniem i integracją, monitorowania użycia i rozwiązywania problemów

  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji obsługujących dane wideo jest dodatkowym atutem

Opis projektu

Praca w zespole Cloud Services nad rozwiązaniem dotyczącym bezpieczeństwa publicznego opartym na chmurze.

Informacje:
Firma: Power Media
Lokalizacja: Kraków, Monachium
Praca na stanowisku: Cloud Engineer/Technical Lead
Dodano: 22. 11. 2020
Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach