Architekt Systemu
Kraków

Technologie i umiejętności:

  • C - Dobrze
  • C++ - Dobrze
  • Elixir - Dobrze
  • Erlang - Dobrze

Twoje zadania

Poszukujemy inżyniera systemu / architekta systemu, który będzie częścią zespołu projektującego systemy o znaczeniu krytycznym. Do głównych obowiązków na tym stanowisku będzie należało:

  • współpraca z zespołem biznesowym i innymi architektami w celu zdefiniowania rozwiązań dla systemów telekomunikacyjnych.
  • ścisła współpraca z zespołami programistów w Krakowie, ale także z zewnętrznymi dostawcami i zespołami projektowymi dla konkretnych projektów klientów.

Kogo szukamy?

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe

  • minimum 5-letnie doświadczenie w inżynierii / architekturze systemów, najlepiej w dziedzinie systemów przetwarzania połączeń i wiadomości w czasie rzeczywistym (np. komunikacja głosowa oparta na protokole IP).

  • doświadczenie w specyfikacji / analizie / dekompozycji wymagań, ale także umiejętność prowadzenia projektu przez cały cykl rozwoju (od sformułowania do wdrożenia).

  • praktyczne doświadczenie z technologiami takimi jak Erlang / Elixir

  • umiejętność programowania  w  C / C ++,

  • znajomość protokołu SIP.

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (praca w międzynarodowym zespole)

Mile widziane:

  • znajomość standardów telekomunikacyjnych (w szczególności - 3GPP Rel14 + MCPTT / MCx, ETSI TETRA itp. )

  • doświadczenie w pracy z Agile

Opis projektu

Osoba na tym stanowisku będzie częścią zespołu wysoko wykwalifikowanych inżynierów systemowych i architektów systemów pracujących nad systemami komunikacji nowej generacji dla bezpieczeństwa publicznego. Projekt dotyczy kompleksowych  rozwiązań, zaczynając od definiowania propozycji rozwiązań, definiowania przypadków użycia, tworzenia projektów i specyfikacji. Inżynierowie będą mieli możliwość podróżowania i uczestniczenia w innych obiektach firmy.

Oferujemy:

  • długofalową, bezpośrednią współpracę(nie outsourcing) w oparciu o umowę o pracę

  • elastyczne godziny pracy

  • szeroką ofertę zniżkową w placówkach kulturalnych i punktach usługowych,

  • dostęp do centrum odnowy biologicznej

  • roczny system podwyżek i bonusów motywacyjnych

  • możliwość dofinansowania edukacji, kursy języków obcych

  • szkolenia i szerokie możliwości rozwoju

  • boisko do siatkówki i miejsce do grillowania obok biura

  • brak dress code

  • dla osób spoza województwa małopolskiego – pakiet relokacyjny

W obecnej sytuacji pandemii praca odbywa się w pełni zdalnie*

Informacje:
Firma: Power Media
Lokalizacja: Kraków
Praca na stanowisku: Architekt Systemu
Dodano: 22. 11. 2020
Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach