Rozrywka w miejscu pracy? Dlaczego nie!

Opublikowano: 17. 3. 2021
Rozrywka w miejscu pracy? Dlaczego nie!

Czy masz w swoim miejscu pracy świetnych kolegów, którzy nie zepsują żadnej zabawy? Czy przeżywasz jeden z tych irytujących dni, kiedy jest niesamowicie długi i panuje ponury nastrój w pracy? Jeśli należysz do osób, które lubią wymyślać i wykonywać różne dowcipy i przyjemności dla innych, ten artykuł jest właśnie dla Ciebie.

Stwórz monitor Printscreen

Jeśli twój kolega nie ma chronionego hasłem twojego komputera, zrób mu zrzut ekranu. Wstaw obraz do programu do malowania i ustaw go jako tło pulpitu. Nie zapomnij ukryć oryginalnych ikon. Kolega na pewno klika i nadal nie może niczego uruchomić.

Zakryj czujnik myszy

Weź kawałek przezroczystej taśmy klejącej i przyklej czujnik myszy do komputera. Kolega może jeździć nim po całym stole, a mysz nie reaguje. Możesz tylko stłumić śmiech.

„Złam” monitor

Namocz nić w tuszu i przyklej ją chaotycznie na monitorze kolegi. Monitor będzie wyglądał na pęknięty. Jego horror z pewnością zabawi całe biuro.

Daj mu alarm

W momencie, gdy kolega odsunie się od telefonu, jeśli w ogóle to zrobi, zmień go na wcześniejszy czas. Kiedy przyjdzie do pracy, z pewnością będzie się zastanawiał, gdzie są wszyscy. Szkoda, że nie zobaczysz jego reakcji, ale zdecydowanie warto spróbować.

Wlej konfetti do parasola

Czy uważasz, że twój kolega ma zbyt nudny parasol? Kup kolorowe konfetti i wlej je do parasola, najlepiej mokrego od deszczu. Kiedy wyciąga się w kolejny suchy dzień, jej koleżanka z pewnością nie przestanie się zastanawiać, co na nią „pada”.

Wklej znaczek

Czy Twój kolega używa czasami pieczęci firmowej? Następnie nie wahaj się i zakryj część stempla przezroczystą taśmą. Policz, ile razy spróbuje stempla, zanim się skończy. Obstawiaj zakłady z innymi kolegami.

Oferuj oryginalne ciastka

Kup ciastka z nadzieniem (najlepiej okrągłe) i zdrap nadzienie. Następnie nasmaruj je pastą do zębów i ponownie przyklej. Dobroć na kawę jest gotowa. Zaoferuj go wszystkim w biurze, a potem po prostu obserwuj wykrzywione twarze. Punktem kulminacyjnym byłoby, gdyby wszyscy to jedli i chwalili.
HitPraca.pl - oferty pracy
HitPraca.pl
Razem tworzymy rynek pracy